MEGNYITÓ – Miskolci Egyetemi Sportközpont

Tisztelt Érdeklődők!

A Miskolci Egyetem Körcsarnokának felújítása befejeződött, és ezen alkalomból 2017. július 10-én hétfőn 10 órától rendezzük meg a sportlétesítmény ünnepélyes átadását, amelyre szeretettel várunk minden kedves oda látogatót.

Az átadó ünnepségen az NBA közönségét is lenyűgöző Face Team – Magyarország első akrobatikus kosárlabda csapata – bemutatója várja a rendezvényre látogatókat, azt követően lehetőség lesz a Körcsarnok bejárására.

Ízelítő a Face Team műsorából: ITT

Sportbaráti tisztelettel,