XVIII. Miskolci Egyetemi Sportnap

FLYER

Tisztelt Oktatók, Dolgozók, Hallgatók!

A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi 2017. szeptember 20-án a XVIII. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében. Az UNESCO közgyűlése szeptember 20-át az Egyetemi Sport Nemzetközi Napjává nyilvánította. Egyetemünk büszkén csatlakozott a programsorozathoz, mely egész Európában, több száz egyetemen, több ezer hallgatót mozgat majd meg ezen a napon. Az előnevezést igénylő sportágakon túl sportos aktivitásokkal, bemutatókkal, és meglepetés feladatokkal várunk mindenkit, pontos programmal a jövő héten jelentkezünk.

A Sportnap alábbi versenyszámaiban szükséges előnevezés:

Kispályás labdarúgás

• maximum 10 fős csapatok jelentkezését várjuk (5+1 játszik, 4 fő csere),
  • 48 csapat nevezését tudjuk elfogadni
  • jelentkezési határidő szeptember 18.
  • csapatkapitányoknak megbeszélés szeptember 19-én 18 órakor, a Körcsarnokban (ekkor kapja meg minden csapat a sorsolást és lebonyolítást)

Streetball

• 4 fős csapatok jelentkezését várjuk

Strandröplabda

• női, férfi és vegyes páros kategóriák
  • 2 fős csapatok

Asztalitenisz

• női és férfi egyéni, férfi páros és vegyes páros kategóriák

Tenisz

• női és férfi egyéni, férfi páros kategóriák

Sakk

• egyéni verseny

Tollaslabda

• férfi, női egyéni, férfi, női és vegyes páros kategóriák

Darts

• egyéni verseny

Csocsó

• 2 fős csapatok jelentkezését várjuk

Főzés

• pörkölt, gulyás és szabadon kategóriák

A főzéshez tűzifát minden csapat számára biztosítunk. 1 garnitúra sörpadot pedig az első 50 nevezett csapat számára tudunk biztosítani.

Tájfutás ? az egyetem területén

• férfi, női egyéni, férfi, női és vegyes páros kategóriák

Jelentkezni 2017. szeptember 7-től 2017. szeptember 18. éjfélig lehet online a www.sport.uni-miskolc.hu oldalon az online nevezés fülre kattintva, vagy személyesen a Körcsarnok 3. sz. irodájában Chvatal Tündénél, minden hétköznap 8-16 óra között.

Sportbaráti üdvözlettel:

Sportiroda