Szabadtéri Egyetemi Kispályás Labdarúgó Bajnokság I. félév – Eredmények

Tisztelt Egyetemi Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

A Miskolci Egyetem Sportközpont a hagyományoknak megfelelően, a MEAFC szervezésében ebben a félévben is megrendezte a Miskolci Egyetemi Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot.

Eredmények és végeredmény:

Mérkőzések Eredményei a II. fordulóban:

vég1

Helyezések alakulása a II. fordulóban:

vég2

SZEK Labdarúgó Bajnokság – csapat teljesítmények és eredmények a 2017/18-as szezon I. félévében:

vég3

A csapatok eredményességéhez az is hozzájárult, hogy a nevezettek erejükön felül a legjobbat hozták ki magukból, így valóban izgalmas mérkőzéseket láthattunk  az idei szezon I. félévében.

Gratulálunk minden résztvevőnek az eredményhez valamint, hogy hozzájárult a bajnokság sikeréhez.

Sportbaráti tisztelettel,