Sportdélutánok – Egyetemi Vándorkupa Bajnokságok

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Az előző hónap sikerein felbuzdulva, örömmel tudatjuk, hogy továbbra is elérhetőek a Sportdélutánok keretén belül megvalósuló sportrekreációs tevékenységek.

A rendszeres és magas részvételi számmal zajló Thai Boksz, asztalitenisz, tollaslabda, röplabda, sakk illetve Tae Bo Fitnesz foglalkozások mellett, e hónapban heti egy alkalommal rendezünk Egyetemi Vándorkupa Bajnokságot. A sportágak amelyekben összemérhetik magukat nevezőink:

- asztalitenisz /2017.11.13. – Hétfő/

- kidobós /2017.11.21. – Kedd/

- tollaslabda /2017.11.28. – Kedd/

- sakk /2017.11.29. – Szerda/

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt házi bajnokságainkra! Bővebb információ hamarosan!

Aki eddig nem vett részt a sportdélutánok foglalkozásain, ízelítőként megosztjuk velük az elmúlt hónap eseményeit képekben.

Sportbaráti tisztelettel,

Sportiroda