FELHÍVÁS – Judo MEFOB /Versenykiírás és jelentkezés/

Rendezője:

Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség megbízásából az MJSZ

Helye:

UTE, 1044 Budapest, Megyeri út 13.

Ideje:

2017. november 18. (szombat)
Mérlegelés: 9:00 ? 10:00-ig
Kezdés: 11:00 órakor

Célja:

Eldönteni a 2017/2018. tanév egyetemi-főiskolai bajnoki címek, helyezések sorsát,

a versenyszerűen sportolók és a hobbiból, amatőr szinten művelők kategóriájában.

Súlycsoportok:

Női: -48, -52, -57, -63, -70, -78, +78 kg

(mérkőzés idő az “A” kategóriában 4-, ill. a “B” kategóriában 3 perc)

Férfi: -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100 kg

(mérkőzés idő az “A” kategóriában 4-, ill. a “B” kategóriában 3 perc)

Lebonyolítás:

4 szőnyegen az MJSZ szabályai szerint 6 vagy több fő esetén KO, 5 vagy kevesebb fő induló esetén körmérkőzés. A hallgatókat név és egyetem megjelöléssel szólítják. Azokban a súlycsoportokban, ahol 16-nál több induló van, a visszamérkőzés csak a legjobb 8-ból történik. 1 fő esetén nem kerül sor a bajnoki cím kihirdetésére.

Indulási feltételek:

1. “A” kategóriában: Diákigazolvány (hiánya esetén 1 hónapnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolás), neptun kód, illetve érvényes MJSZ tagsági könyv (Tagdíjbefizetés-, ?Versenyzési engedély? igazolása az adott évre), sportorvosi engedély.
  2. “B” kategóriában: Neptun kód és Diákigazolvány (hiánya esetén 1 hónapnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolás)
  3. A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt, az indulók balesetbiztosításáról mindenki maga gondoskodik.
  4. “B” kategóriában azok a hallgatók vehetnek részt, akik az elmúlt 5 évben MJSZ által rendezett versenyen, illetve nemzetközi menedzselésben nem vettek részt.

Díjazás:

I – III. helyezettek – érem
I – III. helyezett csapatok serlegdíjazásban részesülnek.
Eredményszámítás:
Az indított hallgatók összesített eredményei alapján történik az egyetemi csapatverseny eredmény számítása.
Intézményenként és súlycsoportonként a négy legjobb teljesítményt nyújtó versenyző eredménye számít
I.   II.   III.   IV.   V.   VII.  helyezés
7    5     4      3      2      1    pont

Nevezés:

Előzetes nevezés egy intézményről, 10 főtől csoportosan kötelező 2017. november. 16. éjfélig emailban a sasg.tf@gmail.com-ra küldve, az alábbi linkről letölthető dokumentum hiánytalan kitöltésével, elküldésével és a nevezési díj átutalásával.A helyszínen: 9:00 – 10:00, személyesen, hiánytalanul, olvashatóan kitöltött egyéni nevezési lappal tehető meg és elektronikusan, mely az alábbi linkről letölthető: https://mozduljra.hu/sportesemeny/judo_mefob_2017/?datum=3140

A MEFS Elnökség döntése értelmében valamennyi MEFS rendezvény automatikusan csatlakozik a SportPONT programhoz. Ennek keretében a regisztráció alkalmával az alábbi adatok kerülnek rögzítésre: Felsőoktatási intézmény, név, neptunkód, születési dátum. A rendező fenti adatokat a versenyt követően átadja a MEFS-nek.

Regisztrációs díj:

500 Ft / fő a kiírásnak megfelelően, az elektronikus jelentkezés esetén, határidőig elküldve, és átutalva a MEFS honlapján található számlaszámra.
1000 Ft / fő helyszíni nevezés esetén.

Résztvevők:

Államilag elismert diplomát adó, felsőoktatási intézmények képviseletében résztvevő hallgatók, akik legalább négy féléves oklevelet adó képzésben vesznek részt a verseny időpontjában. Az adott félévre a nevezett intézménybe beiratkozott hallgatói (nappali vagy levelező tagozatos, illetve doktorandusz képzésben), állampolgárságra és életkorra való tekintet nélkül. Illetve 2016 vagy 2017-es évben abszolutoriumot szerzett hallgatók.

Általános információk:

Az öltözőben illetve a teremben hagyott tárgyakért, értékekért a rendező felelősséget nem vállal. Az értékek őrzéséről a résztvevőknek maguknak kell gondoskodni.

Megközelítés

Autó:
A belvárosból érkezve a Váci út – Megyeri út útvonalon
Tömegközlekedés:
Az M3-as metró újpesti végállomásától a 30-as, a 147-es, a 196-os, a 104-es, vagy akár a 122-es busszal is el lehet jutni a létesítményhez.

Budapest, 2017.09.25.