FELHÍVÁS – Maratoni Aerobik Délután

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Ezúton szeretnénk meginvitálni mindenkit a Miskolci Egyetem “FŐNIX ME” projektének keretén belül megvalósuló Maratoni Aerobik Délutánra.

A aktív alakformálás és a zenés testedzés szerelmeseinek igazi csemege lesz a hétfői nap, ugyanis 17 órától kezdődő programjainkon valódi kalória pusztítást fogunk véghez vinni.

PROGRAMUNK:
17:00 – Pilates Tréning – Hutter Linda
/oktató – 4-Dance Club Tánc és Musicalstúdió/

18:30 – Alakformáló Aerobik – Fellinger Szilvia
/oktató – Miskolci Egyetem/

20:00 – Tae Bo Fitnesz – Lepp Kitti
/hallgató – Miskolci Egyetem/

Rendezvényünkön a DECATHLON Magyarország Kft. “Sportolj ma!” programjának keretén belül frissítővel, illetve alakformálási tanácsokkal látja majd el résztvevőinket.

IDŐPONT:
2017.11.27. – Hétfő, 17:00

HELYSZÍN:
Miskolci Egyetemi Körcsarnok – Galéria Tornaterem

Rendezvényünkön mindenki saját felelősségre veszt részt! A szervezők a változtatás jogát fenntartják!

Aerobik PlakátB

Sportbaráti tisztelettel,