Egyetemi Amatőr B33-as kosár bajnokság

Egyetemi B33-as kosár bajnokság versenykiírás

2017/2018 második félév

B33_2018_poszter

Az intézményi szabadidősport népszerűsítése érdekében szeretnénk indítani egy amatőr B33 kosárlabda bajnokságot. A rendszeres WHO irányelvnek megfelelően, a bajnokságot több fordulóban szeretnénk megrendezni, hogy teljesüljön a rendszeresség elve.

Megfelelő létszámú jelentkező intézmény esetén az egyetemek bajnokai megmérettetnek, a Bajnokok Bajnoka címért, az évi Kosárlabda MEFOB döntőn.

Jelentkezési határidő: 2018.02.27.

Nevezés: www.sport.uni-miskolc.hu

Drótos Bence: +36 30 590 41 95

Nevezésnél fel kell tüntetni a kapcsolattartó elérhetőségeit (név, tel. szám, e-mail cím)!

Lebonyolítási forma: Intézményenként a B33 játékszabályainak megfelelően, mely alább olvasható.

Fordulók száma:  3

Fordulónként a csapatok a pontokat kapnak és a három forduló után a legtöbb pontot szerző csapat az intézmény nyertese.

Csapatok száma/intézményi bajnokság: minimum 6 csapat

Csapatok játékosai: maximum 5 játékos (3 játékos és 2 cserejátékos)

Profi játékosok száma: maximum 1db. NB1-es (A csoportos és B csoportos is ide tartozik)

Koedukált csapatok részvétele engedélyezett, azonban a nevezett csapatok azonos bajnokságban vesznek részt a NEM koédukált csapatokkal.

Megfelelő számú lány csapat jelentkezése esetén indul lány bajnokság!

• Mérkőzések: az intézmény által kijelölt bírói felügyelettel.

Díjazás:

• Intézményi résztvevők: oklevél
  • Bajnokok Bajnoka döntő:   Helyezettek: érem + oklevél        Résztvevők: oklevél
  • A fordulók első három helyezettjeit díjazzuk tárgyi nyereményekkel.

Nevezéshez:

sportiroda@uni-miskolc.hu email címen

• Csapatnév
  • Játékosok neve (amennyiben van NB I-es játékos, kötelező feltüntetni),
  • Csapatkapitány elérhetősége (telefonszám, e-mail cím)

megadásával.

Tisztelettel,