V. Egyetemi – Főiskolai Dolgozók Sport Kupája

Tisztelt Oktatók, Dolgozók!

Idén május 12-én kerül megrendezésre az V. Egyetemi – Főiskolai Dolgozók Sport Kupája az ELTE Sportközpontjában.
Az esemény célja, hogy a hazai felsőoktatási intézmények dolgozói és oktatói számára, egy olyan szabadidős sportolási lehetőség biztosítása, melynek keretein belül összemérhetik tudásukat az ELTE sportpályáin. Mára a rendezvény, már hagyománnyá nőtte ki magát.
Intézményünk dolgozói futballcsapata, eddigi sikereit követően idén is leadta már nevezését e rangos tornára, azonban célunk, hogy minél több aktívan sportoló intézményi alkalmazott mérhesse össze tudását, a meghirdetett sportágakban.

Jelentkezés az alábbi sportágakban lehetséges:
-        Tollaslabda
-        Kosárlabda
-        Asztalitenisz
-        Tenisz
-        Röplabda

Jelentkezés leadása: /2018. május 02-ig/
sportiroda@uni-miskolc.hu

Kérünk minden intézményi alkalmazottat, aki oktatói/dolgozói csapatot szeretne indítani, illetve egyéni versenyző, a jelentkezés leadását követően személyes egyeztetés céljából keresse fel Drótos Bence Sportiroda vezetőt /30/590-41-95, Körcsarnok 1-es iroda/.
A tornára való regisztrációt követően, Sportközpontunk minden nevezett csapat, illetve egyéni versenyző utaztatását vállalja.

A hivatalos versenykiírás, illetve versenyszabályzat alább tölthető le:
Versenykiírás                                                Versenyszabályzat

/További részletekért keresse fel a Miskolci Egyetem Sportirodáját/