II. Maratoni Aerobik Délután – Beszámoló

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

A  Miskolci Egyetem “FŐNIX ME” Egészséges Egyetem alprojektjének keretén belül, a 2017/18-as tanév II. alkalommal került megrendezésre MARATONI AEROBIK DÉLUTÁNUNK.

A aktív alakformálás és a zenés testedzés szerelmeseinek, ismét igazi csemege volt a hétfői nap, ugyanis 17 órától kezdődő programjainkon valódi kalória pusztítást vittünk véghez.

Ezúton szeretnénk megköszönni  a foglalkozást tartó edzőknek Fellinger Szilviának (egyetemi oktató), Dr. Mayer Krisztinának (egyetemi oktató), illetve Lepp Kittinek (egyetemi hallgató) a fantasztikus munkát.

Rendezvényünk sikeréhez, és a színvonalához a Decathlon Magyarország Kft. a  “Sportolj ma!” programjával járult hozzá. Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatásukat!

A rendezvény képekben beszédesebb:

Maratoni Aerobik 2018_03_26

Sportbaráti tisztelettel,