Szabadtéri Egyetemi Kispályás Labdarúgó Bajnokság – 2017/18 II. félév, I. Forduló

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

A Miskolci Egyetem Sportközpont a hagyományoknak megfelelően, a MEAFC és a sportiroda szervezésében ebben a félévben is megrendezi a Miskolci Egyetemi Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot.

A folyamatosan frissülő eredményekről, tabella információkról heti rendszerességgel adtunk majd tájékoztatást a kedves érdeklődők számára. Az első hét eredményeit, valamint az aktuális héti sorsolást alább olvashatják.

foci3 foci1 focid

Sportbaráti tisztelettel,