BEFS UNIVERSITAS FLOORBALL KUPA 2017/2018 II. félév

BEFS UNIVERSITAS
FLOORBALL  KUPA VERSENYKIIRÁSA
2017/2018 II. félév

A bajnokság célja:   Egyetemek, főiskolák, karok floorball csapatainak lehetőséget biztosítani a játékra, sportolásra, helyezések eldöntése, ill. egészséges életmódra nevelés!

A mérkőzések ideje: 2018 május 06 (vasárnap!)  9.00-14.30

A bajnokság helye:  BME Sportközpont,  1-es terem, .Bertalan Lajos u. 4-6

Megközelíthető a Petőfi híd budai hídfőjétől (4-6-os villamos) is.

A bajnokság résztvevői: Egyetemek, főiskolák hallgatói és csapatai – mindenjátékos csak egy adott csapatban szerepelhet!

Nevezési határidő: május 02.   12.00-ig.

Nevezés: Bartha Zsolt tel. 06-30/606-5311 vagy iroda@befs.hu

Nevezési díj: 4000 Ft/ csapat

Lebonyolítási rend: a nevezett csapatok számától függően, a sorsolás alkalmával határozzuk meg!

Díjazás: Az I?III. helyezett csapatok oklevél, serleg, ajándéktárgy jutalomban részesülnek.

Versenyszabályok: a floorball versenyszabályai szerint. Figyelem kispálya !!!