Birkózó MEFOB!

Amatőr-Nyílt: 60-70-80-90-+90 kg

Súlyengedmény nincs!

Korosztály

Részt vehetnek azok a hallgatók, akik az alábbi kritériumnak megfelelnek, határidőig az oktatási intézményük benevez és a regisztrációs díjat befizetik. Az államilag elismert diplomát adó, felsőoktatási intézmények képviseletében azok a hallgatók, akik legalább négy féléves, oklevelet adó képzésben, ill. iskolarendszerű képzésben vesznek részt a verseny időpontjában, továbbá akiknek a nevező felsőoktatási intézményben szerzett végbizonyítványuk kelte a bajnokságot megelőző tanévben volt.

Az adott félévre a nevező intézménybe iratkozott (nappali, levelezős, esti távoktatásban ill. doktorandusz képzésben résztvevő) hallgatói, állampolgárságra és életkorra tekintet nélkül.

Korosztály

Nyílt

Mindazok számára, akik vagy nem birkózók (pl. cselgáncsozók), vagy 2013 óta
nem indultak felnőtt, vagy junior országos bajnokságon.
Azok is indulhatnak, akik az említett bajnokságon részt vettek, de egyszer sem
végeztek az első őt hely valamelyikén.

Nevezés

Határidő: 2018.05.29.

E-mail: jordan.daniel@unieszterhazy.hu

Díj: 500,-Ft/fő

FIGYELEM:

A MEFS Elnökség döntése értelmében valamennyi MEFS rendezvény automatikusan csatlakozik a SportPONT programhoz. Ennek keretében a regisztráció alkalmával az alábbi adatok kerülnek rögzítésre: név, neptum kód, születési dátum.
A rendező fenti adatokat a versenyt követően átadja a MEFS-nek.
A verseny élőben követhető lesz az interneten!

NEVEZNI CSAK A MELLÉKELT NEVEZÉSI LAPON LEHET!

A nevezési díjat az alábbi bankszámla számra kell átutalni:
KHB 10402166-21624810

A közleménybe, be kell írni a következőket: név, intézmény, sportág.
A banki visszaigazolást a helyszínen be kell mutatni, akár elektronikus formában.

Lebonyolítás

UWW és az MBSZ érvényben levő szabályai szerint 2 szőnyegen.

Sorrend: Kötöttfogás, Női, majd Férfi szabadfogás, Amatőr- Nyílt.

Díjazás
Fogásnemenként a súlycsoportok első három helyezettje éremdíjazásban részesül.
Fogásnemenként a csapatverseny 1-3. helyezettjei serleg díjazásban részesülnek.

Szállás:

poka.viola@uni-eszterhazy.hu

Egyéb

A versenyen előforduló vitás esetekben a verseny elnöke dönt. A rendezőség a verseny helyszínén elvesztett tárgyakért felelősséget nem vállal. Kérjük a résztvevőket, hogy ügyeljenek a sportemberhez méltó magatartás, valamint a higiénia alapvető szabályainak betartására! A birkózó szőnyegen kizárólag versenyzők, edzők, bírók és ápoló személyzet tartózkodhat! A versenyzők részére biztosított helyen csak az edző vagy kísérő tartózkodhat. A Sportcsarnok területén SZIGORÚAN TILOS A DOHÁNYZÁS! A bejárattól 5 méterre lehet dohányozni!
A verseny színhelyén BÜFÉ üzemel!