Tenisz MEFOB!

MAGYAR EGYETEMI – FŐISKOLAI ORSZÁGOS TENISZ BAJNOKSÁG

Debrecen, 2018. május 22-23. (kedd-szerda)

tnst

A bajnokság célja: A 2017/2018. Tanév Egyetemi-Főiskolai Tenisz Bajnokság helyezéseinek eldöntése, a sportág népszerűsítése, versenyzési lehetőség biztosítása.

Rendező: A Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség megbízásából a Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézet.

Szervezők: Dr. habil. Balogh László, egyetemi docens, igazgató Lenténé Dr. Puskás Andrea, adjunktus, igazgatóhelyettes, versenysport koordinátor

Versenyigazgató: Gombos Antal testnevelő tanár

Versenybírók: Magyarits Miklós testnevelő tanár, Czóbel Levente testnevelő tanár

MEFS sportági referens: Hámori Tamás Gáthy Éva, szervező

A verseny időpontja és helye: 2018. május 22-23. kedd-szerda DEAC Egyetemi Sporttelep, 4032. Dóczy József utca 9.,salakos teniszpályák (10 db salakos teniszpálya)

A Bajnokság résztvevői: Bármely, az adott félévre a nevező intézmény beiratkozott hallgatói (nappali, levelező, esti távoktatásban illetve PhD képzésben résztvevők); a nevező intézményben hivatalos cserekapcsolat alapján részképzésben résztvevő külföldi felsőoktatási intézmény hallgatói; azon hallgatók, akiknek az adott intézményben szerzett végbizonyítványuk (abszolutórium) vagy diplomájuk a versenyt megelőző naptári évben kelt. A páros versenyszámban csak az egy intézménybe járó hallgatók szerepelhetnek együtt.

A versenyzőknek érvényes sportorvosi igazolással kell rendelkezniük. A verseny programja: Versenyszámok: Férfi egyéni, női egyéni, vegyespáros

A verseny játékrendje: 2018. május 22. kedd 9:00 Személyes regisztráció, aláírás 2018. május 23. szerda 9:00 A lebonyolítás a jelentkezők létszámának ismeretében kerül kihirdetésre.

Eredményhirdetés: Az egyes kategóriák versenyének befejezése után.

Nevezés, sorsolás:

A nevezések beérkezési határideje: 2018. május 14. hétfő 12:00

A MEFS Elnökség döntése értelmében valamennyi MEFS rendezvény, így a Tenisz MEFOB is, automatikusan csatlakozik a SportPont Programhoz. Ennek keretében a regisztráció alkalmával az eredményösszesítő táblázatban a név, intézmény, Neptun kód, születési dátum adatok is rögzítésre kerülnek.

A rendező a fenti adatokat a versenyt követően az eredményösszesítő elektronikus excel fájlban megküldi a MEFS-nek.

Nevezési cím, információ: Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézet
Gáthy Éva , email: gathy.eva@sport.unideb.hu, tel.: +36 52 512 900, 63201-es mellék

Csak a megadott email címre, a MEFS nevezési lapján érkezett nevezéseket fogadjuk el!

A versenyzőket az intézménynek kell neveznie, úgy, hogy a nevezéseket az intézményi Sportegyesület vagy az intézményi Sportközpont vagy Testnevelési Tanszék aláírásra jogosult személyének kell aláírni és pecsétjével ellátni.

Nevezési lap a csatolmányban található!
A versenyen érvényesített hallgatói jogviszonyt igazolni kell!

Díjazás:

Az egyéni versenyszámokban:
I. helyezett: érem, oklevél, 1-1 db Tecnifibre Black Code 200 m-es teniszhúr
II. helyezett: érem, oklevél, 1-1 db Tecnifibre 12 ütős tenisztáska
III. helyezett érem, oklevél, 1-1 cső teniszlabda

A páros versenyszámban: érem, oklevél
Minden egyéni indulónak: x db Kirschbaum 12m-es teniszhúr, x db póló (Debreceni Egyetem)

Költségek:

Regisztrációs díj: A MEFS előírása szerint 500 Ft/fő a MEFS által megadott számlaszámra (KHB 10402166-21624810) a versenykiírásban megadott nevezési határidőig (2018. május 14. hétfő, 12:00) szíveskedjenek átutalni.

Közlemény: név, intézmény, sportág A szállás, étkezés, utazás költségei a résztvevőket terhelik. Egyéb: Minden olyan kérdésben, amelyet a versenykiírás nem tartalmaz, a Magyar Tenisz Szövetség érvényben lévő EGYSÉGES SZABÁLYKÖNYVE szerint kell eljárni.

Étkezési és szállási lehetőségek:

Étkezés: Nagyerdei Étterem 4032. Debrecen, Egyetem tér 1. www.nagyerdei.hu

Szállás: Sport Hotel Debrecen 4032. Debrecen, Oláh Gábor u. 5. www.debrecenisporthotel.hu Auguszta Hotel és Diákszálló 4032. Debrecen, Móricz Zsigmond krt. 22.

www.augusztahotel.hu

MINDEN RÉSZTVEVŐNEK SIKERES FELKÉSZÜLÉST ÉS EREDMÉNYES VERSENYZÉST KÍVÁNUNK!