Véradás az Egyetemen!

PROF. DR. TORMA ANDRÁS

Miskolc, Egyetemváros

3515.

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés.

Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása. Állandó feladatot jelent számunkra a véradások tudatos tervezése, annak érdekében, hogy hazánkban folyamatos és zavartalan legyen a vérellátás.

Szervezési módszereinket, a kor kihívásainak megfelelve, fejlesztjük és próbáljuk a munkahelyekhez igazítani, annak érdekében, hogy a segíteni akaró embertársaink munkahelyükön, a tanulók iskolájukban is tudjanak vért adni.

Lebonyolítás :

2018. október 1. 2. 3. 4. 5 (hétfőtől-péntekig) 10.00-15.00  óra között az egyetem főépületének aulájában.

Elérhetőségeink:

3530. Miskolc, Városháztér 2.                                              telefon: 06 46 320 141,

Laták Kamilla (megyei koordinátor)                                    telefon: +36 30 2073171,

Gál Béla (véradószervező)                                                     telefon: +36 30 3496797.

Előre is köszönöm segítő hozzáállásukat!

Miskolc, 2018. szeptember 3.

Tisztelettel:

Laták Kamilla