Szabadtéri Egyetemi Kispályás Labdarúgó Bajnokság – II. Forduló – IV. heti eredmények

flayer

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

A Miskolci Egyetem Sportközpont a hagyományoknak megfelelően, a MEAFC és a sportiroda szervezésében ebben a félévben is megrendezi a Miskolci Egyetemi Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot.

A folyamatosan frissülő eredményekről, tabella információkról heti rendszerességgel adtunk majd tájékoztatást a kedves érdeklődők számára. Az második hét eredményeit, valamint az aktuális heti sorsolást alább olvashatják.

foci3

4hét 4hét2