Testnevelés órák

A 2018/2019-es tanév I.félévének testnevelési órái

 

 

Nap/Oktató Dr. Főnyedi Gábor Fellinger Szilvia Dr. Mayer Krisztina Tigyi József Dr. Juhász Imre 
HÉTFŐ 08-09:30 Aerobik  10-12 Tenisz 09-10 Úszás
10-11:30 Aerobik 12-14 Tenisz 10-11 Úszás
16-17 Dolgozói torna 11-12 Úszás
12-13 Úszás
KEDD 08-09:30 Kosárlabda 10-11:30 Aerobik 10-12 Tenisz 09-10 Úszás
10-11:30 Labdarúgás 18-19 Aerobik 12-14 Tenisz 10-11 Úszás
12-13:30 Labdarúgás 11-12 Úszás
12-13 Úszás
SZERDA 08-09:30 Kosárlabda 12-13 Asztalitenisz E/4 10-11:30 Aerobik 10-12 Tenisz 09-10 Úszás
13-14 Asztalitenisz E/4 12-14 Tenisz 10-11 Úszás
14-15:30 Aerobik 11-12 Úszás
17:45-19:15 12-13 Úszás
Futóklub
CSÜTÖRTÖK 08-09:30 Kosárlabda 13-14 Aerobik 14-15:30 Aerobik 10-12 Tenisz
10-11:30 Labdarúgás 14-15 Asztalitenisz E/4 12-14 Tenisz
15-16 Asztalitenisz E/4
12-13:30 Labdarúgás 16-17 Dolgozói torna
PÉNTEK 08-09:30 Labdarúgás 11-12 Asztalitenisz E/4 10-12 Tenisz
12-13 Asztalitenisz E/4
10-11:30 Labdarúgás 13-14 Asztalitenisz E/4 12-14 Tenisz

 

Testnevelési Intézeti Tanszék

Miskolc, 2018. szeptember 01.

Nap/Oktató    Dr. Főnyedi Gábor    Fellinger Szilvia    Dr. Mayer Krisztina    Tigyi József    Dr. Juhász Imre
HÉTFŐ        08-09:30 Aerobik         10-12 Tenisz    09-10 Úszás
10-11:30 Aerobik        12-14 Tenisz    10-11 Úszás
16-17 Dolgozói torna            11-12 Úszás
12-13 Úszás
KEDD    08-09:30 Kosárlabda    10-11:30 Aerobik        10-12 Tenisz    09-10 Úszás
10-11:30 Labdarúgás    18-19 Aerobik        12-14 Tenisz    10-11 Úszás
12-13:30 Labdarúgás                11-12 Úszás
12-13 Úszás
SZERDA    08-09:30 Kosárlabda    12-13 Asztalitenisz E/4    10-11:30 Aerobik    10-12 Tenisz    09-10 Úszás
13-14 Asztalitenisz E/4        12-14 Tenisz    10-11 Úszás
14-15:30 Aerobik            11-12 Úszás
17:45-19:15    12-13 Úszás
Futóklub
CSÜTÖRTÖK    08-09:30 Kosárlabda    13-14 Aerobik    14-15:30 Aerobik    10-12 Tenisz
10-11:30 Labdarúgás    14-15 Asztalitenisz E/4        12-14 Tenisz
15-16 Asztalitenisz E/4
12-13:30 Labdarúgás    16-17 Dolgozói torna
PÉNTEK    08-09:30 Labdarúgás    11-12 Asztalitenisz E/4        10-12 Tenisz
12-13 Asztalitenisz E/4
10-11:30 Labdarúgás    13-14 Asztalitenisz E/4        12-14 Tenisz