E/4 Tornaterem

***Scroll down for english version***

Az E/4 kollégium oldalszárnyában két terem található. A hagyományos értelemben vet tornaterem 2018- ban esett át egy felújításon. A 420 m2 alapterületű (14 m x 30 m) műanyag sportpadlóval borított terem elsődlegesen asztalitenisz, tollaslabda röplabda és különböző küzdősportok foglalkozásainak, versenyeinek a színhelye. A terem 6 m belmagassággal rendelkezik.

A másik, 2023-ban felújított úgynevezett tükrös terem lehetőséget biztosít oktatási keretek között működő és szabadidős jellegű sportfoglalkozások minőségi működtetésére, 4 méter belmagassággal.

Terembérléssel kapcsolatban érdeklődni az alábbi email címen lehetséges: szilard.bene@uni-miskolc.hu

In the side building of the E/4 dormitory, there are two halls. The traditionally designed gym underwent renovation in 2018. This 480 m2 area, covered with plastic sports flooring, primarily serves as the venue for table tennis, badminton, volleyball, and various combat sports courses and competitions.

The other room, so called „mirrored room”, was renovated in 2023 and provides the opportunity for high-quality operation of both educational and leisure sports activities.

Inquiries about renting the rooms can be made at the following email address: szilard.bene@uni-miskolc.hu.