E/4 Konditerem – E/4 Gym

Scroll down to read the english version!

Felhívjuk hallgatóink figyelmét – tekintettel a kondicionáló terem befogadó kapacitására – korlátozott számban árusítunk bérleteket, így az árusítási időszak a meghirdetettnél korábban lezárulhat!

Árusítás csak ügyfél fogadási időben, kérjük kizárólag csak a megadott időpontokban keresse az irodát!

A kötelező 20 Testnevelés órából 10 alkalom kiváltható konditerem látogatásával!

Azok a hallgatók, akik a testnevelés órát a konditermi bérlet megvásárlásával kívánják teljesíteni, a Testnevelési Tanszék által előírt aláírási feltételeket köteles betartani!

A 2019/2020 II. félévre érvényesített bérletek, a 2020/2021 tanév I. félévében is érvényesek! Elhagyott vagy megrongálódott bérletről másolat készítésének díja 2.000.-Ft

Miskolci Egyetem E/4 Konditerem

The capacity of the gym is limited – due to this, we have a limited number of season tickets, so the sales period may end earlier than announced!

Sales only at customer reception time, please only visit the office at the specified times!

Important information: Every student who want to accept Gym as P.E. class, are obliged to observe the rules of the Major of Physical Educations.

Season ticket what bought int he 2019/20 II. semester is still valid in 2020/21 I. semester! The cost of reissue of the lost or damaged cards is 2.000.-Ft