Teniszcentrum

Frissült Teniszpálya nyitvatartásunk!

Jelenleg az igazolt sportolók látogathatják pályáinkat, azonban a teniszpályák kizárólag az érvényben lévő járványügyi előírásoknak megfelelően vehetők igénybe!

Tehát minden esetben a legfrissebb kormányhatározat szerint üzemelünk!

A Miskolci Egyetemi Teniszcentrum két szingli játékra alkalmas tanuló pályáján egyetemünk polgárai ingyenesen kipróbálhatják a sportágat. Ütő, labda a Sportközpont munkatársaitól, a Tenisz klubházban térítésmentesen igényelhető. Az akció célja a sportág népszerűsítése, rendszeres sportolás támogatása, valamint a Hallgatók számára a testnevelési órákon elsajátított ismeretek gyakorlási lehetőségének biztosítása. Természetesen ebben az esetben szabadtéri sportolási lehetőségről van szó, a teniszpályák nyitvatartási ideje időjárásfüggő, várhatóan október közepéig állnak rendelkezésre.

A versenypályák csak térítés ellenében vehetők igénybe.

Updated tennis court opening hours!

Currently, certified athletes can visit our courts, however, tennis courts can only be used according to the current epidemiological regulations!

So in all cases we operate according to the latest government decisions!

The citizens of our university can try the sport for free on the study field of the Miskolc University Tennis Center, which is suitable for two singles. Rackets and balls can be requested free of charge from the staff of the Sports Center in the Tennis Clubhouse. The aim of the action is to promote the sport, to support regular sports, and to provide students with the opportunity to practice the knowledge acquired during physical education classes. Of course, in this case it is an outdoor sports facility, the opening hours of the tennis courts are weather dependent, they are expected to be available until mid-October.

Racetracks are only available for a fee.