Kispályás Labdarúgó Bajnokság NEVEZÉS / University Football League ENTRY

SCROLL TO THE BOTTOM TO READ THE ENGLISH VERSION!

Kedves Hallgatók!

A Miskolci Egyetem Sportközpont és Sportiroda, illetve a MEAFC ebben a tanulmányi félévben is megrendezi a már hagyománynak számító Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot.

Célunk, hogy rendszeres sportolási lehetőséget biztosítsunk az egyik legnépszerűbb sportágban, a kispályás labdarúgásban.

A bajnokságban a Miskolci Egyetem nappali és levelezős hallgatói, vagy főállású dolgozói vehetnek részt.

1. Nevezés

Nevezni 2020. szeptember 30. 23.59-ig lehetett

2. Nevezési díj:

nevezés ingyenes, de a csapatkapitányi megbeszélésen be kell fizetni 5000 Ft/csapat kauciót, mely természetesen visszajár abban az esetben, ha a csapat minden mérkőzését lejátssza.

3. A bajnokság helye és ideje:

Minden csapat a Miskolci Egyetemi Műfüves Futball Aréna két műfüves pályáján játssza a mérkőzéseit.

A nevezések alapján a bajnokság megkezdése előtt sorsolással készül el a csapatok mérkőzéseinek párosítása, időpontja, pályabeosztása. A bajnokság 2020.10.05 és 2020.10.31 között kerül megrendezésre, a mérkőzések pedig hétköznapokon (Hétfőtől – csütörtökig), 16.00 – 22.00 között kerülnek kiírásra.

Azon csapatok számára, akik határidőben 2020.09.30. 23.59-ig leadják a nevezésüket, csapatkapitányi megbeszélést tartunk 2020.10.01-jén (csütörtök) 17.00-tól a Körcsarnok emeleti tárgyalójában. A csapatvezetők itt kapják meg a teljes szezon lebonyolítási rendjét, a végleges versenykiírást és a versenyszabályzatot.

4. Díjazás:

A Bajnokság első három helyezettje, kupa és oklevél, díjazásban részesül.

5. Egyéb rendelkezések

A bajnokságban mindenki saját felelősségére vesz részt!

A 2020/2021-es I. félévi bajnokság folyamán felmerülő minden olyan vitás esetben, ami a versenykiírásban nem szerepel, a Versenybizottság dönt az MLSZ Fegyelmi Szabályzata, illetve a Labdarúgás Szabályzatai szerint.

Sportbaráti Tisztelettel:

Boda Péter

ME SPORTKÖZPONT

Igazgató

Dear Students!

The University of Miskolc Sports Center and Sports Office, as well as MEAFC, are organizing the traditional Small Field Football League in this academic semester as well.

Our goal is to provide regular sports opportunities in one of the most popular sports, small field football.

The league is open to full-time and correspondence students of the University of Miskolc, or to full-time employees.

1.Entry:

Teams could enter until September 30, 2020 till 23.59

2.Entry fee:

Entry is free, but a deposit of HUF 5,000 / team must be paid at the team captain’s meeting, which will of course be refunded in the event that the team plays all matches.

3.Place and time of the league:

Each team plays its matches on the two artificial turf pitches of the University of Miskolc Artificial Grass Football Arena.

Based on the entries, the matches, dates and pitches of the teams’ matches will be drawn by lot before the start of the tournament. The tournament will be held between 05.10.2020 and 31.10.2020, and the matches will be announced on weekdays (Monday – Thursday) from 16.00 to 22.00.

For teams who submit their entries by the deadline (23:59 on 30.09.2020), we will hold a team captain meeting on 01.10.2020 (Wednesday) from 17.00 in the upstairs meeting room of the Sports Hall. Here, the team leaders will receive the rules for the entire season, the final competition notice and the competition rules.

4.Remuneration:

The top three finishers in the Championship, will be awarded with a cup and a diploma.

5.Other provisions

Everyone who takes participate in the tournament at their own risk!

In the event of any disputes arising during the first half of the 2020/2021 tournament that are not included in the competition notice, the Competition Committee will decide in accordance with the Disciplinary Regulations of the MLSZ and the Football Regulations.

Yours sincerely:

Péter Boda