SUP Egyetemi Verseny Nevezés – SUP University Competition Entry

**!!SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION!!**

Crossing Budapest – Budapesti Egyetemi Főiskolai SUP bajnokság

A BEFS és a Budapesti Gazdasági Egyetem Sportközpontja közös szervezésében a hallgatók egy fiatal sportág versenyével ismerkedhetnek meg a félév végén!
A SUP nem más, mint a Stand Up Paddle, azaz az állószörf rövidítése.

A verseny célja: Sportolási lehetőség biztosítása az egyetemi hallgatók számára, ismerkedés a SUP versenyzéssel.
Rendező: Naturelle S.E., BEFS, BGE Sportközpont
A verseny időpontja: 2021.06.12.
A verseny táv: 15km (Római part-Kopaszi gát)
Helyszín: Római part Kossuth L. üdülőpart 81 (34. busz Sinkovits I. megállónál)
Résztvevők: Neptun kóddal rendelkező hallgatók.             Nevezés: https://cooltix.hu/event/602b8675f8c0cf4f3426478a

Nevezési határidő: 2021. 05. 15.

A nevezési díj tartalmazza:
– Egyedi érem
– Technikai pólót
– Befutócsomagot szponzori ajándékokkal
– Transzfert a céltól vissza rajthelyhez, hajóval, DJ-vel!
– Vízirendészet és vízimentő szolgálat által biztosított, lezárt vízi útvonal

Regisztráció: 2021.06.12. 8.00-10.00 Kossuth L. üdülőpart 81
Rajt: 10.00-tól
Díjazás: Egyéni női, férfi, csapat. Oklevél, érem.

A legtöbb hallgatót indító egyetem 1db Sup-ot nyer (BEFS különdíj)

Lebonyolítás: a BEFS UNIVERSITAS verseny résztvevői egyénileg indulnak, az első három azonos egyetemről célba érkező versenyző,csapatként képviseli az egyetemet.A Crossing Budapest egyszerre verseny és szabadidős rendezvény! Egy héttel a hazai rendezésű SUP VB előtt felvonul a hazai SUP-os élet színe-java: a legjobb versenyzők, lelkes amatőrök, családok, egyetemi hallgatók, fiatalok, idősek. Egy maradandó nyári élmény a nehéz hónapok után! Evezz keresztül velünk Te is Budapest történelmi városán a hajóforgalom elől lezárt Dunán profi SUP-osokkal a világ minden tájáról. A versenyen bárki indulhat saját, vagy bérelt deszkával is. A befutó után egy privát hajó várja a résztvevőket, amely visszavisz mindenkit a Római-partra néhány jól megérdemelt frissitő ital társaságában.

Jó versenyzést Mindenkinek!

Crossing Budapest – Budapest University College SUP Championship

In the joint organization of BEFS and the Sports Center of the Budapest University of Economics, students can get acquainted with the competition of a young sport at the end of the semester!

The aim of the competition: To provide sports students with opportunities for sports, to get acquainted with SUP racing.
Director: Naturelle S.E., BEFS, BGE Sports Center
Date of the competition: 12/06/2021
Race distance: 15km (Roman coast-Kopaszi dam)
Location: Roman Coast Kossuth L. Resort 81 (bus 34 at Sinkovits I)
Participants: Students with Neptune code.
Entry: https://cooltix.hu/event/602b8675f8c0cf4f3426478a

Entry deadline: 2021. 05. 15.

The entry fee includes:
– Unique medal
– Technical t-shirt
– Starter package with sponsorship gifts
– Transfer from the destination back to the starting point, by boat, DJ!
– Closed waterway provided by water policing and rescue service

Registration: 12/06/2021 8.00-10.00 Holiday resort Kossuth L. 81
Start: from 10.00
Remuneration: Individual women’s, men’s, team. Diploma, medal.

The university that starts most students wins 1 Sup (BEFS special prize)

Organization: the participants of the BEFS UNIVERSITAS competition start individually, the first three competitors arriving at the finish line from the same university represent the university as a team. Crossing Budapest is both a competition and a leisure event! One week before the Hungarian SUP World Championships, the color-good of Hungarian SUP life will be marched on: the best competitors, enthusiastic amateurs, families, university students, young people, the elderly. A lasting summer experience after hard months! Row through with us in the historical city of Budapest on the Danube, closed to boat traffic, with professional SUPs from all over the world. Anyone can start the race with their own or rented boards. After the run, a private boat awaits the participants, taking everyone back to the Roman coast in the company of some well-deserved refreshments.

Good racing for everyone!