Kispályás Labdarúgó Bajnokság Nevezés / University Football League ENTRY

****SCROLL DOWN FOR THE ENGLISH VERSION!****

Kedves Hallgatók!

A Miskolci Egyetem Sportközpont és Sportiroda ebben a tanulmányi félévben is megrendezi a már hagyománynak számító Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot.

Célunk, hogy egy színvonalas bajnokság keretein belül, lehetőséget biztosítsunk az egyetemi hallgatóknak a rendszeres sportolásra, és egyúttal bővítsük a szabadidős sport lehetőségeket, szervezett keretek között.

A bajnokságban a Miskolci Egyetem nappali és levelezős hallgatói, vagy főállású dolgozói vehetnek részt.

A torna mérkőzéseit a Kispályás Labdarúgás Szabálykönyv szabályai szerint játsszák!
A szabálykönyv az alábbi linken érhető el:

1. Nevezés

Nevezni online, az űrlap kitöltésével, vagy a nevezési lap Körcsarnokban található 3-as irodába való leadásával, 2022. szeptember 26. 16:00-ig lehetséges.

Online nevezés itt

2. Nevezési díj:

nevezés ingyenes, de a csapatkapitányi megbeszélésen be kell fizetni 10000 Ft/csapat kauciót, mely visszajár abban az esetben, ha a csapat minden mérkőzését lejátssza.

3. A bajnokság helye és ideje:

Minden csapat a Miskolci Egyetemi Műfüves Futball Aréna két műfüves pályáján játssza a mérkőzéseit.

A nevezések alapján a bajnokság megkezdése előtt sorsolással készül el a csapatok mérkőzéseinek párosítása, időpontja, pályabeosztása. A bajnokság 2022.10.03 és 2022.10.31. között kerül megrendezésre, a mérkőzések pedig hétköznapokon (hétfőtől – csütörtökig), 16.00 – 22.00 között kerülnek kiírásra.

Azon csapatok számára, akik határidőben 2022.09.26. 16:00-ig leadják a nevezésüket, csapatkapitányi megbeszélést tartunk 2022.09.28. 17.00-től a Körcsarnok emeleti tárgyalójában. A csapatvezetők itt kapják meg a teljes szezon lebonyolítási rendjét, a végleges versenykiírást és a versenyszabályzatot.

4. Díjazás:

A Bajnokság első három helyezettje, kupa és oklevél díjazásban részesül. Emellett a csapatok vagy leg eredményesebb játékosok továbbjutás lehetőséget kapnak az Universitas Kupa Országos Egyetemi-Főiskolai Amatőr Bajnokság regionális döntőjébe.

5. Egyéb rendelkezések

A bajnokságban mindenki saját felelősségére vesz részt!

A 2021/2022-es II. félévi bajnokság folyamán felmerülő minden olyan vitás esetben, ami a versenykiírásban nem szerepel, a Versenybizottság dönt az MLSZ Fegyelmi Szabályzata, illetve a Labdarúgás Szabályzatai szerint.

Minden csapattól elvárjuk a fair play maximális betartását, valamint a kulturált és korrekt hozzáállást!

Sportbaráti Tisztelettel:

Boda Péter
ME SPORTKÖZPONT vezető

Dear Students!

The University of Miskolc Sports Center and Sports Office are organizing the traditional Small Field Football League in this academic semester as well.

Our aim is to provide university students with the opportunity to participate in regular sporting activities within the framework of a high-quality championship, and at the same time to expand the opportunities for recreational sport in an organised setting.

The league is open to full-time and correspondence students of the University of Miskolc, or to full-time employees.

The matches of the Tournament will be played according to the rules of the Small-Sided Football Rulebook!
The rulebook is available at the link below:

1.Entry:

You can register by filling in the form at the link below, or by dropping the entry form at the office 3 in the UFO, until September 26, 2022, 16:00.

2.Entry fee:

Entry is free, but a deposit of HUF 10,000 / team must be paid at the team captain’s meeting, which will of course be refunded in the event that the team plays all matches.

3.Place and time of the tournament:

Each team plays its matches on the two artificial turf pitches of the University of Miskolc Artificial Grass Football Arena.

Based on the entries, the pairing of the teams, the dates and the field assignments will be drawn before the tournament starts. The tournament will take place between 03.10.2022 and 31.10.2022, with matches being played on weekdays (Monday to Thursday) between 16.00 and 22.00.

For those teams who submit their entries by 16:00 on 26.09.2022, a team captains’ meeting will be held from 17:30 on 28.09.2022 in the upstairs meeting room of the Circular Hall. Team captains will receive the full season schedule, the final competition schedule and the competition rules.

4.Awards:

The first three places in the Championship will be awarded with a trophy and a certificate. In addition, the teams or the most successful players will have the opportunity to qualify for the regional finals of the Universitas Cup National University-College Amateur Championship.

5.Other provisions

Everyone who takes participate in the tournament at their own risk!

In the event of any disputes arising during the second semester of the 2022/2023, tournament that are not included in the competition notice, the Competition Committee will decide in accordance with the Disciplinary Regulations of the MLSZ and the Football Regulations.

All teams are expected to play fair to the fullest extent!

Yours sincerely:

Péter Boda