Egyéb Sportterek / Other Sport Venues

***Scroll down for english version!***

A Sportközpontban 1 db 20*40-es bitumenes és 1 db multifunkciós rekortán pálya található melyeken a leggyakoribb igénybevételt a labdarúgás és kosárlabda jelenti. Az úgynevezett felső bitumenes pályán, amely a teniszpályák közvetlen közelében helyezkedik el 4 db streetball pálya is ki van alakítva, valamint a villanyvilágítás is ki van építve.

A bitumenes pályák (villanyvilágítás nélkül) és a bitumenes terület bárki számára szabadon használhatóak, de rendezvények alkalmával tudjuk biztosítani a zártkörűséget.

A bitumenes pálya ingyenesen, míg a multifunkciós rekortán pálya foglalás útján, foglalási díj kifizetése után vehető igénybe.
Bővebb információ a Körcsarnok 3-as Irodában kérhető, hétfőtől-péntekig, 8:00-16:00-ig.

A Miskolci Egyetemi Körcsarnok mellett felállított Szabadtéri Kondipark célja, hogy egyetemünk polgárai kipróbálhassák a saját súllyal történő testedzés kínálta kondicionálási lehetőségeket a megépült eszközpark segítségével.

A kondipark használata Ingyenes! A park eszközeit mindenki csak saját felelősségére használhatja!

A kondiparkban megtalálható többek között dupla tolóczkodó, párhuzamos korlát, függeszkedő vízszintes létra, több magasságú függeszkedő rúd, fekvőtámasz rúdpár, három darabos lépegető és dupla hasizompad.

In the Sports Center, there are 1 asphalt (20x40m) and 1 multifunctional tartan track, mainly used for football and basketball. The so-called upper asphalt court, located near the tennis courts, also features 4 streetball courts and installed lighting.
The asphalt courts (without lighting) and the asphalt area are freely accessible to anyone, but we can provide exclusivity during events.

The use of the asphalt court is free, while the multifunctional tartan track can be used upon reservation and payment of a reservation fee.
For more information, please contact the Sport Hall Office 3!

The Outdoor Fitness Park set up next to the Miskolc University Sport Hall aims to allow our university citizens to experience bodyweight exercises using the installed equipment.

The use of the fitness park is free! All equipment in the park is used at one’s own risk!

Among the equipment in the fitness park, you can find double pull-up bars, parallel bars, hanging horizontal ladder, hanging bars at various heights, dip bars, a three-part stepping machine, and double sit-up benches.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük