Szabadtéri Kondipark

A Miskolci Egyetemi Körcsarnok mellett felállított Szabadtéri Kondipark célja, hogy egyetemünk polgárai kipróbálhassák a saját súllyal történő testedzés kínálta kondicionálási lehetőségeket a megépült eszközpark segítségével.

A kondipark használata Ingyenes!

A park eszközeit mindenki csak saját felelősségére használhatja!

A kondiparkban megtalálható többek között dupla tolóczkodó, párhuzamos korlát, függeszkedő vízszintes létra, több magasságú függeszkedő rúd, fekvőtámasz rúdpár, három darabos lépegető és dupla hasizompad.

The purpose of the Outdoor Fitness Park set up next to the Miskolc University Sports Hall is to provide our university community with the opportunity to try out conditioning exercises using their own body weight with the help of the installed equipment.

The use of the fitness park is free of charge!

Everyone uses the park equipment at their own risk!

Among the equipment available in the fitness park are double push-up bars, parallel bars, hanging horizontal ladder, hanging bars at various heights, pair of parallel bars for dips, three-piece stepper, and double abdominal bench.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük