Műfüves Futball Aréna / Outside Football Field

A Miskolci Egyetem Sportközpont területén található sportaréna 2 db körbepalánkozott, labdafogó hálóval felszerelt, 20m x 40m játékterületű műfüves pályával, kiszolgáló épülettel, 4 db zuhanyzós, zárható szekrényes öltözővel, sportbüfével, kemencével, egy 72m 2 -es fedett (oldalt nyitott) és egy 150m 2 -es nyitott terasszal rendelkezik. A sportbüfének és a hozzá tartozó, részben nyitott, részben fedett terasznak köszönhetően egyszerre akár 300 fő tud leülni (igény esetén ez tovább bővíthető), kulturált
körülmények között megpihenni, felfrissülni vagy a csapattársaknak szurkolni.

Pálya bérléssel kapcsolatban érdeklődni az alábbi email címen lehetséges: info@unisport.hu

The sports arena, located within the University of Miskolc Sports Center, features two enclosed courts with ball-catching nets, each measuring 20m x 40m and equipped with artificial turf. It includes a service building, 4 lockable shower rooms with cabinets, a sports buffet, an oven, a covered (partially open) 72m2 area, and an open terrace measuring 150m2. With the sports buffet and the attached partially open, partially covered terrace, up to 300 people can sit simultaneously (expandable upon request), offering a civilized environment to relax, refresh, or cheer for teammates.

For inquiries regarding court rental, please contact the following email address: info@unisport.hu.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük