Műfüves Futball Aréna

Minden hallgatói és oktatói, dolgozói csapat, közösség számára kedvezményes bérlési lehetőséget biztosítunk a szorgalmi időszak alatt, a Miskolci Egyetemi Műfüves Aréna műfüves pályáin. Az Aréna területén 2 db műfüves pálya található.

Időpontfoglalás és érdeklődés: info@unisport.hu email címen lehetséges!

A Miskolci Egyetemi Sportiroda szervezésében Hallgatóink és dolgozóink részére évről évre egész félévben tartó szabadtéri kispályás bajnokságot szervezünk. Az adott szemeszter elején induló bajnoksággal kapcsolatban részletek a honlapon (www.sport.uni-miskolc.hu)  és az egyetemi sport facebook oldalon találhatóak. – A részvétel minden egyetemi polgár számára ingyenes!

Aktuális versenykiírás (2023/24 II. félév)

2023/24-es tanév, I. félév eredményei

We provide discounted rental opportunities for every student, teacher, staff team, and community during the academic period at the Miskolc University Artificial Turf Arena’s artificial turf pitches. There are 2 artificial turf pitches on the Arena’s premises.

For reservation and inquiries, please contact info@unisport.hu!

Organized by the Miskolc University Sports Office, we hold outdoor small-field championships for our students and staff throughout the semester. Details about the championship starting at the beginning of the semester can be found on the website (www.sport.uni-miskolc.hu) and the university sports Facebook page. Participation is free for every university member!

Current competition rules (2023/24 II. semester)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük