Kispályás Labdarúgó Bajnokság – Eredmények / Small Field Football League Results

2021/22. I. Szemesterben is a hagyományos keretek között folytatódik a Kispályás Labdarúgás
„FŐNIX ME” – Megújuló Egyetem felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében – EFOP 3.4.3-16-2016-00015
A Miskolci Egyetemi Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokság
2021 -2022 I.félév mérkőzéseinek beosztása, eredményekUniversity of Miskolc Outdoor Small Field Football League 2021 -2022 1st semester game schedule, results
1. FORDULÓ 1st Round
A csoportGroup A
Rehab F.C  – Jóképűek2:310.1117:00
Sumer  – FC Brandilove1:510.1121:00
Sumer  – Jóképűek 1:310.1319:00
FC Brandilove  – Rehab F.C4:210.1421:00
Rehab F.C  – Sumer2:010.1820:00
Jóképűek  – FC Brandilove4:610.1821:00

“A” csoport helyezések:– Group A places:
I. FC Brandilove
II. Jóképűek
III. Rehab F.C
IV. Sumer

B csoportGroup B
Babylon  – JOGaBonito3:510.1117:00
Stikkes W.C.  – Nagypályások9:410.1120:00
Stikkes W.C.  – JOGaBonito1:610.1417:00
Nagypályások  – Babylon0:1110.1421:00
Babylon  – Stikkes W.C.7:110.1820:00
JOGaBonito  – Nagypályások14:210.1821:00

“B” csoport helyezések – Group B places: :
I. JOGaBonito
II. Babylon
III. Stikkes W.C.
IV. Nagypályások

C csoportGroup C
Megborulós FC  – ME-kalandorok6:310.1118:00
Ostubák  – Siesta FC2:210.1119:00
Ostubák  – ME-kalandorok3:610.1317:00
Siesta FC  – Megborulós FC1:410.1321:00
Megborulós FC  – Ostubák14:310.1818:00
ME-kalandorok  – Siesta FC7:110.1819:00

“C” csoport helyezések – Group C places:
I. Megborulós FC
II. ME-kalandorok
III. Siesta FC
IV. Ostubák

D csoportGroup D
FC Uram Rockwell SE1:810.1217:00
Red Devils  – FUTLIFE FC4:310.1221:00
Vágáshuta Totálkár AC  – FC Uram2:710.1317:00
Rockwell SE  – Red Devils1:110.1419:00
Vágáshuta Totálkár AC  – FUTLIFE FC0:710.1817:00
FC Uram  – Red Devils4:410.1819:00
FUTLIFE FC  – Rockwell SE6:610.1918:00
Red Devils  – Vágáshuta T. AC7:010.1918:00
FUTLIFE FC  – FC Uram3:310.2018:00
Rockwell SE  – Vágáshuta T. AC5:110.2018:00

“D” csoport helyezések – Group D places:
I. Rockwell SE
II. Red Devils
III. FUTLIFE FC
IV. FC Uram
V. Vágáshuta Totálkár AC

A lejátszott csoportmérkőzéseket követően, további csoportokba soroltuk a csoportgyőzteseket és helyezetteket. Ennek értelmében a további csoportokban eredményük alapján tovább osztott csapatok játszhatnak az I.-V., VI-IX., X.-XIII. és XIV.-XVII. helyezésekért.

Following the group matches played, the group winners and finishers were further grouped. Accordingly, teams further subdivided in the further groups based on their results can play in I.-V., VI-IX., X.-XIII. and XIV-XVII. placements.

Szélsőséges időjárási körülményekben zajlott a bajnokság

2. FORDULÓ 2nd Round

X csoportGroup X
Rockwell SERed Devils5:410.2118:00
FC Brandilove  – Megborulós FC6:110.2117:00
JOGaBonito  – Rockwell SE3:010.2518:00
Red Devils  – FC Brandilove1:1110.2519:00
JOGaBonito  – Megborulós FC4:410.2618:00
Rockwell SE  – FC Brandilove2:710.2619:00
Megborulós FC  – Red Devils3:010.2818:00
FC Brandilove  – JOGaBonito5:110.2819:00
Megborulós FC  – Rockwell SE1:011.0218:00
Red Devils  – JOGaBonito0:311.0219:00

Helyezések:
I. helyezett/ First place FC Brandilove
II. helyezett/ Second place JOGaBonito
III. helyezett/ Third place Megborulós FC
IV. helyezett/ Fourth place Rockwell SE
V. helyezett/ Fifth place Red Devils

Dobogós csapatok

Y csoport – Group Y
Babylon – ME-kalandorok3:010.2120:00
Jóképűek – FUTLIFE FC11:410.2121:00
Jóképűek – ME-kalandorok3:010.2518:00
FUTLIFE FC – Babylon2:910.2519:00
Babylon – Jóképűek0:310.2718:00
ME-kalandorok – FUTLIFE FC0:310.2719:00

VI. Jóképűek
VII. Babylon
VIII. FUTLIFE FC
IX. ME-kalandorok

Z csoport – Group Z
Rehab FC – Stikkes WC1:710.2118:00
Siesta FC – FC Uram4:110.2620:00
Siesta FC – Stikkes WC5:110.2520:00
FC Uram – Rehab FC0:810.2521:00
Rehab FC – Siesta FC3:210.2718:00
Stikkes WC – FC Uram7:410.2719:00

X. Siesta FC
XI. Stikkes WC
XII. Rehab FC
XIII. FC Uram

V csoport – Group V
Ostubák – Sumer0:510.2120:00
Vágáshuta T. AC – Nagypályások0:310.2121:00
Vágáshuta T. AC – Sumer0:310.2520:00
Nagypályások – Ostubák1:310.2521:00
Ostubák – Vágáshuta T. AC9:510.2720:00
Sumer – Nagypályások7:110.2720:00

XIV. Sumer
XV. Ostubák
XVI. Nagypályások
XVII. Vágáshuta Totálkár AC