Labdarúgás

Miskolci Egyetemi Sportnap

DOLGOZÓI FOCI: Oktatóink, Dolgozóink számára rendszeres futballozási lehetőséget biztosítunk Körcsarnokban, minden héten kedden 17.00-18.30 között. Az évek óta tartó kezdeményezéshez és a kialakult társasághoz bármely egyetemi kolléga csatlakozhat, aki kedvet érez a rendszeres kispályás labdarúgáshoz.

A részvétel ingyenes!

SZABADTÉRI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG: Hallgatóink részére egész félévben tartó szabadtéri kispályás bajnokságot szervezünk, melyre 20 csapat jelentkezését tudjuk elfogadni. Az október elején induló bajnoksággal kapcsolatban részletek később a honlapon és az egyetemi sport facebook oldalon megtekinthetők.

A részvétel ingyenes!

Fenti időpont mellett, minden hallgatói és oktatói, dolgozói csapat, közösség számára kedvezményes bérlési lehetőséget biztosítunk a teljes szabadtéri szezonban, a Miskolci Egyetemi Műfüves Aréna műfüves pályáin, valamint az új rekortán multifunkciós pályán, minden hétköznap 13.00-17.00 közötti idősávban 4.000.-Ft/óra áron.