SPORTDÉLUTÁNOK 2019/2020 II. félév

Tisztelt Egyetemi Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Az előző félévben nagy sikerrel megrendezett SPORTDÉLUTÁNOK 2020.02.17-én folytatódnak!

Célunk, hogy az egyetemi versenysport mellett, az eddigieknél is szélesebb körben biztosítsuk a szervezett és önszerveződött szabadidős tevékenység számára, az infrastrukturális és a sportszakmai hátteret.

Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy minél több alkalommal, és minél szélesebb körű sportszolgáltatással álljunk rendelkezésére a mozogni, sportolni vágyó egyetemi Polgároknak. Reményeink szerint ezek az alkalmak segítenek abban, hogy létrejöjjenek olyan sportközösségek, melyek segíteni fogják az eddig kevesebbet mozgó Hallgatók csatlakozását is a sportélethez.

A testnevelés aláíráshoz szükséges kötelező 20 óra fele teljesíthető a sportdélutánokon való részvétellel! (Maximum 10 óra igazolható. Egy foglalkozáson való részvétellel, egy óra igazolható.)

A 2019/2020 II. félévi program:

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Keress minket weboldalunkon:www.sport.uni-miskolc.hu

vagy Facebook oldalunkon: www.facebook.com/miskolciegyetemisport