Februárban újrainduló Sportdélután foglalkozások // Sportafternoons in February

***Scroll down for english version!***

Kedves Hallgatók, Oktatók és Dolgozók!

A 2022/23-as tanév II. szemeszter Sportdélután foglalkozásai februártól újraindulnak! Az alábbi órarend február 1-27 között érvényes.

Február 27-től, a szorgalmi időszak első napjától érvényes órarend február második felében lesz közzétéve a weboldalon, valamint a facebook-oldalunkon, kövessétek figyelemmel!
Facebook-oldal link: https://www.facebook.com/miskolciegyetemisport

Az E/4 kisebbik termében padlózat felújítás zajlik, ami az ott tartandó foglalkozásokat érinti, előreláthatóan március közepéig. Amely Sportdélutánt ez érinti, azok a felújítás idejéig az E/1 oldalszárnyában, vagy a Körcsarnok Galériában kerülnek megtartásra!

Február 20-27-ig az E/1 oldalszárnyba a következő Sportdélután foglalkozásokon biztosítunk részvételt:
Február 20. Hétfő 16:00-17:00 Jóga
Február 22. Szerda 17:00-19:00 Cheerleading
Február 23. Csütörtök 16:00-17:00 Jóga

Az E/1-be az E/4-hez hasonlóan az épület oldalán található ajtón keresztül történik a bejutás.

A Sportdélutánok ingyenesen látogatható Sportfoglalkozások, kizárólag Egyetemi Polgárok részére!

Várunk mindenkit szeretettel!

Dear Students, Instructors, Coworkers!

Sports afternoon sessions for the second semester of the 2022/23 year will start again in February! The following timetable is valid from 1-27 February.

The timetable valid from 27 February, the first day of the academic term, will be published on the website and on our Facebook page in the second half of February, so keep an eye on it!
Facebook page link: https://www.facebook.com/miskolciegyetemisport

The smaller room in E/4 is undergoing floor renovation, which will affect the sessions to be held there, probably until mid-March. Sportafternoons that are included, will be held in the E/1 side building or in the Sports Hall Gallery until the renovation is completed!

From 20th to 27th February, in the E/1 side building the next Sportfternoon sessions are avaliable:
Monday 20th February 16:00-17:00 Yoga
Wednesday 22th February 17:00-19:00 Cheerleading
Thursday 23 February 16:00-17:00 Yoga

As in E/4, enter to E/1 is via a door on the side of the building.

The Sports Afternoons are free sportsessions for University Citizens only!