Mezei Futó MEFOB 2023

A verseny rendezője:
A Magyar Atlétikai Szövetség megbízásából a MATE – Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club

A verseny helyszíne:
Gödöllői Királyi Kastélypark, 2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852

A verseny időpontja:
2023.03.18. szombat 10:00

Versenybíróság:
Elnök:  Kerner Péter
Technika: Gadanecz György, Kovács Zoltán
Titkár: Kutnyánszky Janka

A MEFOB résztvevői a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény (Nftv.) mellékletében felsorolt felsőoktatási intézmények hallgatói, továbbá azok a magyar állampolgárok, akik külföldi felsőoktatási intézményben rendelkeznek hallgatói jogviszonnyal, valamint a hazai felsőoktatási intézményekben tanuló, külföldi állampolgársággal rendelkező hallgatók. A már végzett hallgatóknak az abszolutórium megszerzésének évében és az azt követő naptári évben van indulási jogosultságuk.

Nevezési határidő: 2023.03.13. hétfő

Helyszíni nevezés nincs. Határidő után beérkezett nevezési kérelmeket nem áll módunkban elfogadni egyik versenyre sem.

Nevezési díj:
A MEFOB résztvevői számára 2000 Ft, fizetése a helyszínen készpénzben

A MEFOB versenyszámok győztesei elnyerik a „Magyarország 2022/2023. tanév Egyetemi – Főiskolai Bajnoka” címet. Minden versenyszám 1-3. helyezettje éremdíjazásban részesül.

Kategóriák:
Férfi egyéni
Férfi 3 fős csapat

Női egyéni
Női 3 fős csapat

Táv: Női számokban 5000 méter
Férfi számokban 8000 méter

Pályarajz

Teljes versenykiírás: https://mefs.hu/esemeny/mezei-futo-mefob/

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu