Futsal MEFOB A csoport 1. forduló

MAGYAR EGYETEMI-FŐISKOLAI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, FÉRFI FUTSAL, 2022/2023,
A-CSOPORT, 1. FORDULÓ

Az A-csoportban szereplő intézmények:
• Miskolci Egyetem-MEAFC (ME – MEAFC)
• Nyíregyházi Egyetem (NYE)
• Neumann János Egyetem (NJE)
• Pannon Egyetem (PE)

A csoportkör helyszíne:
Miskolci Egyetem Körcsarnok
3515 Miskolc-Egyetemváros

Parkolás személyautóval és busszal egyaránt lehetséges.

Időpont: február 23., csütörtök

Részvételi feltételek:
A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség döntése alapján, rendezőként a Miskolci Egyetem felel az A-csoport komplett lebonyolításáért, így a csoport további résztvevő együttesei tudomásul veszik a lentiekben ismertetett menetrendet. Utazásról, szállásról, étkezésről minden felsőoktatási intézmény egyénileg gondoskodik, a szervezők ugyanakkor igyekeznek segítséget nyújtani a foglalásban.

A forduló lebonyolítása:
A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség hivatalos versenykiírása, valamint sorsolása alapján a A-csoportban a fentiekben említett négy intézmény csapata mérkőzik meg egymással körmérkőzéses rendszerben. Tekintve, hogy viszonylag rövid időn belül minden érintett intézmény csapata három-három mérkőzést fog játszani, ezért mind a hat csoportmeccs esetén 2X15 perces, tiszta játékidőre lesz lehetőség, más dolog azonban nem változik, futsal szabályok alapján zajlanak az összecsapások. Az összesen hat érintett mérkőzést egy nap alatt rendezzük, alábbi menetrend szerint:

1. február 23. csütörtök:

9:00 ME – MEAFC – NYE
10:15 NYE – NJE
11:30 NJE – PE
13:00 PE – ME – MEAFC
14:30 ME – MEAFC – NJE
15:45 NJE – NYE

Amennyiben a Neumann János Egyetem nem tudja vállalni a részvételt, úgy három csapattal kerül lebonyolításra az 1. forduló az alábbiak szerint:

10:00 ME – MEAFC – NYE
12:00 NYE – PE
14:00 PE – ME – MEAFC

Igazolások:
A sportolók indulási jogosultságát a csapatvezetők a helyszínen ellenőrzik. Ennek során a csapatvezetők diákigazolvánnyal/hallgatói jogviszony igazolással, érvényes sportorvosi igazolással vagy orvosi igazolással igazolják a versenyzők részvételi jogosultságát.

Amennyiben a helyszínen ebben nincs egyetértés úgy az MLSZ szabályai alapján a játékvezetők ellenőrzik a játékosok jogosultságát és sportorvosi igazolását.

Szálláslehetőség:
Lehetőség van szállás igénybevételére az egy napos minitorna során is. Ezesetben közvetlenül kell felvenni a kapcsolatot a szállás ügyintézőjével. Két típusú szállás elérhető az érintett időszakban. Mindkét szálláshely 2 perc gyalog távra van az esemény helyszínétől:

• Uni-Hotel Diákotthon – szabad kapacitás 30 fő február 22-én és 23-án egyaránt:
    2×2 ágyas apartmanok – fürdőszobás (zuhanyzós), mini étkezővel, teakonyhával, hűtőszekrénnyel, főzőlapokkal felszerelt, 2-2 külön álló ágyas szobák
    4.500 Ft/fő/éj + 450 Ft/éj IFA, egy fős elhelyezés esetén 6.000 Ft/fő/éj + 450 Ft/éj

• E/1 (*** minősítésű szálláshely) – szabad kapacitás 25 fő február 22-én és 23-án egyaránt:
    6.000 Ft/fő/éj + 450 Ft/éj, egy fős elhelyezés esetén 10.000 Ft/fő/éj + 450 Ft/éj

Szállásfoglalás (mindkettő esetén): Tóth Virág +36704664538, toth.virag@uni-hotel.hu

Étkezés:
A Körcsarnok közvetlen szomszédságában található Gasztroműhely Egyetemi Étterem (www.gasztromuhely.hu) hétköznaponként változatos menüvel várja vendégeit, egyes a la carte ételekkel egyetemben. Alábbi oldalon megtekinthető az éppen aktuális heti ajánlat, és az étterem elérhetősége is. Nagylétszámú éttermi kiszolgálással üzemel, ezért nem szükséges külön megrendelés leadni, viszont szeretnénk ezúton is felhívni a figyelmet, hogy a feltűntetett menü tájékoztató jellegű és az étel korlátozott mennyiségben, a készlet erejéig kapható.
Nyitva tartás: 11:00 – 14:30

Nyitva tartás: 11:00 – 14:30

Az egyetemi campuson egyéb étkezési lehetőséget kínál a nemrég nyílt MENTA Bar&Gastro (https://www.facebook.com/mentabarandgastro) az Uni-Hotel épületében.
Nyitva tartás: 7:30 – 23:00

Egyéb:
Minden olyan kérdésben, amelyről ez a dokumentum és a versenykiírás nem rendelkezik, a MEFOB Általános versenykiírás és az MLSZ futsal versenyszabályai a mérvadóak.

Esetlegesen felmerülő kérdésekkel keressetek minket bizalommal!

Üdvözlettel,
Molnár Réka