Egyetemi – Főiskolai Országos Aerobik Bajnokság

A verseny célja:
A 2022/2023-as tanév bajnoki címeinek eldöntése. Az aerobik különböző verseny- és
szabadidősport formáinak népszerűsítése, színvonalas versenyzési lehetőség biztosítása.

A verseny rendezője:
A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) megbízásából, a Magyar Torna
Szövetség Aerobik Szakág (MAESZ).

A verseny résztvevői:
Az államilag elismert diplomát adó, felsőoktatási intézmények képviseletében azok ahallgatók vehetnek részt, akik legalább négy féléves, oklevelet adó képzésben, illetve iskolarendszerű képzésben vesznek részt a verseny időpontjában, továbbá, akiknek a nevező felsőoktatási intézményben szerzett végbizonyítványuk kelte a bajnokság időpontjában nem haladja meg az egy évet.
Azok a sportolók vehetnek részt, akik felsőoktatási intézményben, a verseny időpontjában:

• az adott félévre a nevező intézménybe beiratkozott (nappali, levelezős, esti távoktatásban,
    illetve doktorandusképzésben résztvevő) hallgatók, állampolgárságra és életkorra való
    tekintet nélkül;
  • aerobik sportágban meghatározott érvényes sportorvosi igazolással rendelkeznek.
    A versenyen “A” kategóriában a felsőoktatási intézmények azon hallgatói vehetnek részt:
    vagy
  • a MAESZ nyilvántartásában nem szereplő hallgatók.
    A versenyen “B” kategóriában a felsőoktatási intézmények csak azon hallgatói vehetnek
    részt:
  • akik a MAESZ nyilvántartásában is szereplő, tagegyesületei által is igazolt versenyzők, de
    a MAESZ versenyrendszerében még nem indultak Sportaerobik (SA) versenyszámban,
    vagy
  • a MAESZ nyilvántartásában nem szereplő hallgatók.

A verseny helyszíne:
FM KASZK Dr Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskola Sportcsarnoka
2081 Piliscsaba, József A. u. 4.

A verseny időpontja:
MAESZ Egyetemi- Főiskolás Országos Aerobik Bajnokság 2022/2023.
Aerobik MEFOB “A” kategória 2023. április 22.
Aerobik MEFOB “B” kategória 2023. április 22.

Nevezési határidők:
„A” és „B” kategória: 2023. március 31., péntek 12.00 óra

Részletes versenykiírás és bővebb információ: https://mefs.hu/esemeny/aerobic-mefob/

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu