Birkózó Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság

Megnyitó: 10:00
Versenykezdés: 10:30

Helyszín:
KIMBA Sportcsarnok 1213 Budapest, Hollandi út 8.

Orvosi Vizsgálat: 2023. április 02, 08:00-09:00
Mérlegelés: 2023. április 02, 09:00-09:30

A mérlegelő bíró a mérlegelés alatt köteles meggyőződni arról, hogy a versenyengedély bemutatója rendelkezik érvényes orvosi igazolással!

A még le nem igazolt versenyzők, valamint más sportág versenyzői csak amatőr kategóriában vehetnek részt, orvosi igazolással és saját felelősség vállalás kitöltésével.

Amatőr kategóriában a versenyzőknek kötelező rendelkezni alkalmas orvosi igazolással!

Nevezési határidő:
2023.03.29.

Részletes versenykiírás: https://mefs.hu/esemeny/birkozo-mefob/

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu