Három bronzérem a Tollaslabda MEFOB-ról

A Miskolci Egyetem hallgatói három bronzérmet gyűjtöttek be az idei, 10 felsőoktatási intézmény képviselőit felvonultató tollaslabda MEFOB-on, melynek május 20-21-én a ceglédi  LIVING SPORT Szabadidő Csarnok adott otthont.

Az amatőr vegyes páros nagy küzdelmet hozott, látni lehetett, hogy pici a különbség a dobogósok között. – fogalmazott Morvai István, a MEAFC tollaslabda szakosztályának vezetője, egyben edzője. –  Izgulós meccsek voltak. Azt is mondhatnám, hogy az ezüstérmünk sem lett volna meglepő.  A július 13-19. között Miskolcon megrendezendő tollaslabda Európai Egyetemi Bajnokságon (EUC) Muzsnay Kinga (Mechatronikai mérnök, Gépészmérnöki és informatikai kar) és Rausz Ádám (Vegyészmérnök (MSc), Anyag,- és Vegyészmérnöki Kar) egyéniben és vegyespárosban  képviseli a Miskolci Egyetemet, egyben a MEAFC tollaslabda szakosztályát. Igyekszünk a lehető legjobban felkészülni erre a nemzetközi megmérettetésre!

Eredmények

Műanyag labda, vegyespáros: 3. Rausz Ádám – Muzsnay Kinga