Judo MEFOB

Verseny megnevezése:
Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Judo Bajnokság

Rendezője:
Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség megbízásából a Ludovika Sportegyesület

Helye:
Nemzeti Közszolgálati Egyetem,
Ludovika Aréna, 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23.

Ideje:
2023. november 4. (szombat)
Mérlegelés: 9:00 – 10:00-ig
Kezdés: 11:00 órakor

Célja:
Eldönteni az egyetemi-főiskolai bajnoki címek, helyezések sorsát, a versenyszerűen sportolók és az amatőr szinten művelők kategóriájában.

Súlycsoportok:

Női: -48, -52, -57, -63, -70, -78, +78 kg
(mérkőzés idő az “A” kategóriában -profi- 4-, ill. a “B” kategóriában -amatőr- 3 perc)

Férfi: -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100 kg

Lebonyolítás:
4 szőnyegen az MJSZ szabályai szerint 6 vagy több fő esetén kieséses rendszer, 5 vagy kevesebb fő induló esetén körmérkőzés. A hallgatókat név és egyetem megjelöléssel szólítják. Azokban a súlycsoportokban, ahol 32-nél több induló van, a visszamérkőzés csak a legjobb 8-ból történik. 1 fő esetén nem kerül sor a bajnoki cím kihirdetésére.

Nevezés:
A nevezes.mefob.hu oldalon a Hallgatói regisztrációt (rögzítésre kerül: név, intézmény, Neptun kód, születési dátum) követően kell az adott versenyszámra/kategóriára nevezni 2023.10.29. éjfélig.

Az adatok kezelése kizárólag a versenyeredmények nyilvántartása miatt, speciális és jogos érdekből történik.

A versenyre helyszíni nevezést NEM fogadunk el.

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu