Jótékonysági Mikulás Futás az Egyetemvárosban

A Miskolci Egyetem Sportirodája december 5-én, kedden délután már harmadik alkalommal szervezte meg a Jótékonysági Mikulás Futást. Az Egyetemváros E/7-es Irodaházának parkolójában a csípős hideg ellenére is szép számban gyűltek össze hallgatók és dolgozók, olyanok, akik segíteni akartak. Ott voltak a résztvevők között a MEAFC sportolói és munkatársai is, akik a többiekkel együtt az Egyetemi Campus területén kijelölt 1 km-es körből egyet, illetve kettőt teljesítettek. A célba érkezés után mindenkinek jól esett a szervezők által biztosított forralt bor és meleg tea.

A kezdeményezés célja ezúttal sem volt más, mint, hogy a nevezéskor összegyűjtött mikulás-csomagoknak köszönhetően minél több rászoruló gyermek kapjon ajándékot a nagyszakállú Télapótól. A mikulás-csomagokat a „Sütni Jó!” Alapítvány közreműködésével juttatják el a gyermekekhez.

A Miskolci Egyetem Kommunikációs és Beisolázási Igazgatóság munkatársai által készített képek az alábbi linken tekinthetők meg: