Ultimate Frizbi MEFOB 2024 (MEFOB Feszt)

MA Magyar Repülő Korong Szövetség és a Széchenyi Egyetem

Időpont: 2024. április 30 – május 1. A MEFOB Feszt részeként

Helyszín: Széchenyi Egyetem, 9061 Vámosszabadi, Szabadi u. 57

Csapatok, pályaméret:

• 7 fő a pályán, melyből 3/4 lány és fiú (WFDF, IWGA szabályok szerint)
  • 2db min25x100 méteres, füves pálya
  • Minimum 8, maximum 14 fő/csapat (cserékkel együtt), maximum 7fiú, maximum 7lány/csapat

Lebonyolítás:

• Körmérkőzések
  • Résztvevők számától függetlenül döntő mérkőzéssel

Nevezés:

• A MEFS által meghirdetett hazai versenyeken a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény (Nftv.) mellékletében felsorolt felsőoktatási intézmények hallgatói, továbbá azok a magyar állampolgárok, akik külföldi felsőoktatási intézményben rendelkeznek hallgatói jogviszonnyal, valamint a hazai felsőoktatási intézményekben tanuló, külföldi állampolgársággal rendelkező hallgatók. A már végzett hallgatóknak az abszolutórium megszerzésének évében és az azt követő naptári évben van indulási jogosultságuk.
  • Nevezés: március 30-ig az alábbi linken: https://nevezes.mefob.hu/verseny/mefob-2023-2024-ultimate-frizbi-mefob-2024-mefob-feszt

A 6000Ft/csapat regisztrációs díjat legkésőbb április 17-ig kell utalni a MEFS számlaszámára.

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu