2024 Vívó MEFOB beszámoló

Április 27-28-án rendezték az idei Vívó MEFOB-ot Tapolcán, a Csermák József Rendezvénycsarnokban. A Miskolci Egyetemet képviselő sportolók elégedettek az eredményeikkel, pozitív élmény volt számukra a versenyzés.

Naranjo Hunor a következőképpen számolt be:

Alapvetően a csapat minden tagja elégedett az elért eredményekkel, figyelembe véve, hogy volt egy kisebb kihagyásunk.
Az egyéni versenyszámban vívott asszók alapján Naranjo Hunor 29., Szatmári Balázs 35., Pásztor Balázs pedig 36. helyen zárta versenyt.
A csapatverseny sajnos nehézkesen kezdődött, azonban a végére megtaláltuk a kellő lendületet, és a BME ellen kivívott győzelemmel megszereztük a 12. helyet.
Összességében egy pozitív élmény volt ez a verseny és mindenképpen megismételjük a jövőben, ha lesz lehetőségünk.”

A fiúk már több, mint 10 éve űzik a sportot, azonban egyetemi tanulmányaik megkezdésekor háttérbe szorult az edzés. A vívás iránti szenvedélyük azonban megmaradt, ezért döntöttek úgy, hogy megmérettetik magukat a MEFOB-on. Heti 2 alkalommal edzettek a Körcsarnokban, és bár nehezen indult a visszarázódás, a verseny idejére végére egészen elégedettek voltak a felkészültségükkel.

Szeretettel gratulálunk, további szép sportsikereket kívánunk!