Asztaliteniszezőink a MEFOB Feszten

Az idei MEFOB Fesztivál Győrben került megrendezésre április 30. és május 3. között, ahol többek között asztaliteniszezőink is megmérették magukat.

A Miskolci Egyetem képviseletében Gyuricskó Adrián és Hok Bence csapatban és párosban versenyzett, Adrián pedig egyéniben is megmérettette magát.

A fiúk Profi kategóriában indultak, ennek megfelelően magas szinten játszó sportolókkal, kiváló mezőnyben versenyeztek. Céljuk a tisztes helytállás volt, amely véleményük szerint sikerült is – szép labdameneteket, nyertes szetteket is bezsebeltek.

Gyuricskó Adrián beszámolója alapján a verseny szervezése nagyszerű volt, sok kiegészítő programmal találkozhattak a résztvevők, és a MEFOB Fesztivál kiváló lehetőséget biztosított a sportbaráti kapcsolatok ápolására.

Gratulálunk, további szép sportsikereket kívánunk!