Ezüstérem a Karate MEFOB-on

Dávid Kira Jázmin, a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának, első éves sportszervező hallgatója második helyezést ért el április 28-án a Testnevelési Egyetem új csarnokában rendezett I. Karate MEFOB-on.

A női kumite +68 kg-os kategóriában Kira először taktikus küzdelemben 8-0, majd 3-1 arányban győzte le ellenfelét. A döntőben sajnos nem sikerült felülmúlnia versenytársát, így a nagyszerű második helyen zárta a MEFOB-ot.

A Karate MEFOB-on induló versenyzőinket Senesi Pálinkás András segítette edzői munkájával.

Kira eredménye azért is fantasztikus, mivel felkészülését egészségügyi problémák kísérték – sőt, még a verseny napján is megfázással küzdött.

Szeretettel gratulálunk az elért eredményhez! Kira a 2024-es Európai Egyetemi Játékokon is tatamira lép Miskolcon, július 16-18. között. Sok sikert kívánunk, szurkoljunk együtt!