MOUNTAIN BIKE MAGYAR EGYETEMI-FŐISKOLAI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

A verseny neve:
VIII. SEFAG ZSELIC MARATON, MTB MEFOB OB

A verseny helye:
Ropoly-völgyi Horgásztó (megközelítése: Kaposvártól délre a 67es főút Simonfa, Bőszénfa közti szakaszáról letérve Kardosfa felé

A verseny ideje:
2023. április 22. (Szombat) 10:00

MEFOB (hallgatók/oktatók):
Magyar Egyetemi Főiskolai Országos Bajnokság indulói lehetnek hallgatók (akik bármely hazai felsőoktatási intézmény hallgatója, már végzett hallgatóknak az abszolutórium megszerzésének évében és az azt követő naptári évben van indulási jogosultsága hallgatóként) és oktatók (akik bármely hazai felsőoktatási intézmény főállású, részmunkaidős, az adott MEFOB idejében megbízással foglalkoztatott alkalmazotti, vendégoktatók, doktorjelöltek). Figyelem a kategóriában induláshoz szükséges jogosultságot a szervezők a verseny helyszínén ellenőrzik! Annak hiányában a kategóriában nem kerül
értékelésre a versenyző. Igazolás formája hallgatók esetében: Érvényes diák igazolvánnyal, ideiglenes diákigazolvánnyal, jogviszony igazolása, abszolutórium megszerzésének igazolásával. oktatók esetében: munkáltatói jogviszony igazolása, doktor jelölti jogviszony igazolással.

Társrendező:
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem – Kaposvári Campus, Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség

Verseny távok:
Rövid táv: 32 km 800m szintkülönbség (1 kör)

Közép táv: 64 km 1600m szintkülönbség (2 kör)

Hosszú táv: 96 km 2400m szintkülönbség (3 kör)

Rajt: 10.00 óra.

Limitidő információ:
Hosszú távon aki nem éri el a célterületet és nem kezdi meg harmadik kört 14óra 30percig, kiszólításra kerül.

Hosszú távon aki nem ér vissza a célterületre és nem kezdi meg a harmadik kör kiskört 15 óra30 percig, kiszólításra kerül.

Eredményhirdetés: 16.00 óra

Díjazás:
Minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalom díjazásban részesül.

MEFOB nevezési díj:
9.000.- forint 2023.03.31-ig.

Előnevezés határideje:
2023. március 31. (Tartalmazza a rajtcsomagot, ebédet (egytálétel) és ajándék.)

Részletes versenykiírás:

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu