Sprint távú Triatlon MEFOB

Verseny időpontja:
2023.05.13.

Leírás:
A versenyközpont a Veszprémi Sportuszoda területe. Az úszás 50 m-es medencében zajlik. A kerékpárpálya forgalom elől elzárt útvonalon halad, jó minőségű aszfalton, több körforgalommal és fordítóval. A futás széles, szintén jó minőségű bicikliúton kerül megrendezésre. Kérjük, hogy az uszodában biztosított öltözési lehetőségnél vegyék figyelembe, hogy az uszodába csak papucsban lehet belépni. Öltözőszekrényeket nem tudunk biztosítani. A felszereléseket az uszoda csapatöltözőiben lehet elhelyezni. Az értékekért felelősséget nem vállalunk!

Díjazás és annak módja:
nemenként 1-3. helyezett érem díjazásban részesül

A MEFOB versenyein történő indulásnak is feltétele az MTSZ versenyengedélyének kiváltása.
Érdeklődni: +36 70 399 9771, triatlon@triatlon.hu

A MEFOB résztvevői között a csapatverseny számítása a következőképpen történik:
– női csapatnál azonos intézményből 2 fő eredménye számít
– férfi csapatoknál azonos intézményből 3 fő eredménye számít

Versenykiírás:

A Sportiroda feladata a MEFOB részvételek teljes körű koordinálása, nevezés, utazás szervezés, több napos esemény esetén szállás és étkezés biztosítása. Amennyiben szeretnél bármelyik MEFOB eseményen elindulni kérlek vedd fel a kapcsolatot a Miskolci Egyetem Sportiroda vezetőjével az alábbi elérhetőségek egyikén:

Molnár Réka
reka.molnar@uni-miskolc.hu